Granule pro koťata

Nejmenší drobečkové, co jsme si je sotva odnesli z jejich původního domova, a ještě musí zvládnout aklimatizaci od maminky. Kdo by je samou láskou nesnědl, že? Vstupem do dveří nového bydlení ale teprve všechno začíná, výživa koček je poměrně složitá. Ani příliš, ani moc málo – to platí pro tuky, bílkoviny nebo minerální látky. Zkrátka jako u dětí, podobně striktní pravidla jako u přípravy kojenecké stravy se dodržují i u výroby granulí pro koťata. Ta jsou výživná skoro na 200 procent, protože z kotěte brzy vyroste skutečná šelma, která bude už po šesti měsících života obvykle pohlavně dospělá.

Granule pro koťata akce

V první řadě je třeba předeslat, že granule pro koťátka mají svá specifika. Kromě toho, že musí být připravena z těch nejkvalitnějších surovin musí mít také ideální velikost pro zoubky našich malých svěřenců. Nemohou zkrátka mít rozměry jako granule pro dospělé kočkyKočičí suché krmivo je obvykle do jednoho roku věku, kočky v „produktivním věku“ jsou mezi jedním a sedmi lety, sedmiroční a starší pak spadají do kategorie seniorů. Samozřejmě, vůbec nic ve zlém, vždyť kočka se může dožít při vynikající péči i čtvrtstoletí, není to žádný div světa.

Koťátka si musí zvyknout postupem času na pravidelný režim, stravovat se v určitou dobu, nenadělat nepořádek kolem mističky, nehltat a chovat se při jídle slušně. Pokud máte koťat více, určitě nebude od věci, když dostane každé svou vlastní mističku. Zamezí se tím budoucím sporům nebo rvačkám. Nezapomeňte, že koťátka jsou hodně vybíravá a minimálně co se týče pamlsků pro kočky budete muset občas prostřídat. Pokud jde o suché krmivo, zde postupujeme hodně opatrně a změnu provedeme spíš až u dospělých jedinců, samozřejmě velmi postupně (míchání dřívějšího a nynějšího krmiva, když postupně podíl prvně jmenovaných ubíráme směrem k nule).

Granule pro koťata recenze

Kočičí granule musí být výživné, zvláště koťátka potřebují pro svůj zdravý vývin spoustu bílkovin, kterých zase kočka v seniorském věku potřebuje spíše méně, aby zbytečně nezatěžovala životem opotřebené ledviny. Recenze granulí pro koťata napoví nejvíce, nechte si poradit od zkušených chovatelů a nebojte se zeptat na cokoliv ani našich odborníků. Doprava zdarma při objednávce nad 699 Kč určitě potěší všechny chovatele – a to nejen koťátek, ale samozřejmě i štěňat.

Na výběr máte řadu různých možností, rozhodovat se nemusíte zdaleka tak rychle jako při nákupu v supermarketu. A mimochodem, když už zmíníme marketová krmiva, rozhodně v nich nečekejte vysoký podíl masa. Přitom je každému jistě jasné, že kočka je masožravec a třeba podíl pšenice by měl být v ideálních granulích na nule, lepší jsou například brambory nebo rýže, které ale nesmí být většinovou složkou.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.