Granule pro kočky

Granule pro kočky jsou hlavní složkou denní potravy koček. Kvalitní granule obsahují speciálně vyváženou stravu, která udržuje stálou váhu kočkám a prospívají jejich vývoji. Správně zvolené krmivo = bohatší život kočiček. 

Masové granule pro kočky

Velmi oblíbenou a vyhledávanou variantou granulí jsou masové granule. Takovéto granule obsahují až 90% masa, což kočkám zcela vyhovuje. V našem e-shopu prodáváme pouze kvalitní masové granule, které neobsahují umělá barviva, dochucovadla, či podobné prvky, které kočkám neprospívají.

Granule pro kočky Calibra

Od výrobců granulí je stále větší snaha nabídnout maximální kvalitu a čistotu výrobku, která by nijak nezatěžovala trávení kočičích mazlíčků. Granule pro kočky Calibra jsou přesně tou značkou, která maximálně dbá na nízký až nulový obsah oblilovin v granulích, díky čemuž je lze označit jako hypoalergení granule pro kočky.

Granule pro kočky Brit

Stále více oblíbenou značkou krmiva je značka Brit. Jejich granule lze rozdělit na Prémiová - Brit premium a superprémiová - Brit Care. Granule Brit Care patří do řady superprémiových krmiv, která  jsou hypoalergení, doplněné vitamíny a minerály, které kočky potřebují.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.