Granule pro psy Purina

Pes by podobně jako kočka neměl být živ z lidského talíře. Ideální stravování psů bylo poslední léta předmětem zkoumání vědeckých kapacit a zjištění je samozřejmě jednoznačné – kvalitní granule a konzervy s vyšším obsahem masa umí psovi prodloužit život a zachovat zdraví. To jistě není nic nového ani pro dlouholeté chovatele, kteří umí ocenit jakost značky, jakou je právě Purina. Kvalita, která je na trhu už pořádně dlouho, nechybí mimochodem ani speciální varianta krmiva pro citlivé trávení nebo kastrované zvíře. Nakonec, psí svět je hodně rozmanitý, tak nesmí chybět ani velká nabídka různých příchutí. Vybíravé přeci nejsou jen kočky, naopak – je to vlastní lidem, ale i mnoha pejskům.

Purina Pro plan pro psy

Junior, dospělý nebo starší pes. Ty všechny je možné dlouhodobě krmit granulemi Purina Pro plan. Je totiž stoprocentně hypoalergenní, velice výživné a přírodní. I psí senior potřebuje krmnou dávku takovou, aby mu nic nechybělo. Kuřecí a jehněčí maso nebo losos, tomu snad neodolají čtyřnožci žádného věku. Doplněno kvalitní rýží, kterou psí trávicí ústrojí velmi dobře přijme. Osmdesát let zkušeností na trhu je u výrobce Purina určitě také skvělou vizitkou. Udržel se totiž až do dnešní doby, to je možné jedině s neustálou inovací krmiva a pochopitelně i velmi vysokou kvalitou. V nabídce jsou u nás i pamlsky pro psy, které určitě ocení nejen mlsná štěňátka!

Purina Pro plan recenze

Granule pro dospělé psy mají mnoho různých podob, ale rozhodně není důvod, abyste se kvůli pořízení nového kamaráda třeba z útulku měli vypravit do nejbližšího supermarketu. Snad jakákoliv umělá přísada je nežádoucí, protože zatěžuje ledviny a trávicí ústrojí pejska. Některá aditiva mohou dokonce stát za rozvojem alergií. Proto je lepší jít ruku v ruce s přírodou a využívat všechny její složky. Pes nepotřebuje jen maso, ale i kvalitní vlákninu, takže trochu ovoce určitě v granulích nebude na škodu.

Velké plemeno nebo naopak malé? To vůbec nemusí hrát roli, když se totiž porozhlédnete v nabídce Purina Pro Plan, zjistíte, že tu nejsou zdaleka jen granule pro dospělé psy, seniory a štěňata – ale rozlišení je i podle velikosti plemene. Receptura, která pečuje o chrup a střeva, ale také snadno stravitelné granule. I díky tomu je Purina na špici a v našem obchodu ji najdete v hojné míře.Neváhejte s koupí větší porce krmiva, které si necháte do zásoby na zimu. Nakonec, dobrého krmení není nikdy dost. Nezapomeňte ale ani na přírodní pamlsky pro psy, které udělají radost nejen vašemu pejskovi. Co třeba pod stromeček jeho kamarádům od sousedů?

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.